• Najpiękniejsze gwiazdorskie pary na Złotych Globach
  Rozdanie tegorocznych Złotych Globów obfitowało w znane nazwiska i doskonałe kreacje. Na czerwonym dywanie pięknie się wygląda solo, ale jeszcze piękniej można wypaść w duecie. Nic dziwnego – przecież w kupie siła. Oni są piękni, znani, bogaci a do tego – świetnie ubrani i dobrani. Oto najpiękniejsze gwiazdorskie pary na Złotych Globach. Zobacz zdjęcia!
 • Najpiękniejsza na Ziemi. Zobacz, jak wygląda Miss Earth 2011!
  To ponoć najpiękniejsza kobieta chodząca po ziemi i kolejna mieszkanka Ameryki Łacińskiej doceniona na konkursie piękności. Olga Alva z Ekwadoru zdobyła tytuł Miss Earth 2011. Podczas wielkiej gali, która odbyła się w sobotę w Manili na Filipinach, Alva otrzymała koronę od królowej piękności zeszłego roku - Nicole Faria z Indii. Piękność z Ekwadoru pokonała 90 rywalek z różnych zakątków globu. Jednym z celów przyświecających konkursowi Miss Earth, trzeciemu do wielkości konkursowi piękności na świecie, jest szerzenie świadomości na temat konieczności ochrony środowiska naturalnego. Do tej misji zobowiązują się wszystkie uczestniczki konkursu. Zobacz tegoroczną Miss Earth!
 • Już niedługo jedna z nich włoży koronę najpiękniejszej i przejmie berło z rąk Rozalii Mancewicz. Finalistki Miss Polonia 2011 zaprezentowały swoje wdzięki podczas konferencji. Kandydatki do tytułu miss pozowały fotoreporterom w towarzystwie obecnej królowej piękności. Identyczne stroje, w które były ubrane, ułatwiały porównanie ich wdzięków. Jak wam się podobają finalistki? Czy godnie reprezentują słynna urodę Polek? Zobaczcie zdjęcia!
 • Miss Polonia 2010 Rozalia Mancewicz i finalistki Miss Polonia 2011
  Już za kilka dni poznamy najpiękniejszą Polkę. Która z nich zdobędzie tytuł Miss Polonia 2011 i przejmie koronę od Rozalii Mancewicz? Oto finalistki!
 • Jessica Alba
  Jessica Alba twierdzi, że odkąd skończyła 30 lat i została matką, stała się lepszą osobą. "Teraz bardziej zważam na innych" - wyznała gwiazda Hollywood w wywiadzie dla "OK! Magazine", w którym ujawniła też, jak hormony wpływają na jej samopoczucie.
 • Oto najpiękniejsza kobieta Wszechświata! Zobacz zdjęcia Miss Universe 2011
  Pochodzi z Angoli, w walce o koronę pokonała 88 pięknych rywalek. Leila Lopes zdobyła tytuł Miss Universe 2011. Ciemnoskóra piękność podbiła serca jury nie tylko urodą, ale i zręcznymi wypowiedziami. „Uważam się za kobietę obdarzoną wewnętrznym pięknem” – mówiła, nie da się jednak ukryć, że na pierwszym planie pozostaną jej zewnętrzne atrybuty. Te ostatnie prezentowała w stroju narodowym, kostiumie kąpielowym i sukni wieczorowej. Zobacz zdjęcia nowej Miss Universe!
 • Egzotyczne piękności w akcji! Oto finał Miss Supranational 2011
  Hebanowe ciała i kobiece krągłości w pełnej krasie. Esencja kobiecego piękna podkreślona, jak tylko się da – oprawiona w iskrzące się klejnoty, pióra i przejrzyste materie. Taki ładunek egzotycznego piękna zaserwowano nam podczas finału międzynarodowego konkursu Miss Supranational 2011. Zmierzyły się w nim najpiękniejsze kobiety z 67 krajów świata, które błyszczały w zachwycających strojach narodowych i skąpych kostiumach kąpielowych. Wszystkie kandydatki olśniewały, jednak koronę najpiękniejszej ostatecznie otrzymała nasza rodaczka – blondwłosa piękność Monika Lewczuk. Zobacz zdjęcia!
 • Gwiazdy na konferencji Festiwal Piękna. Czy takie piękne?
  Już niebawem rusza Festiwal Piękna 2011 – święto zmagań światowych piękności o koronę najpiękniejszej. Na konferencji promującej to wydarzenie pojawiły się również gwiazdy show-biznesu, które chętnie prezentowały fotoreporterom swoje kreacje i pozowały w towarzystwie rodzimych i zagranicznych miss. Jak się zaprezentowały? Zobaczcie!
 • Festiwal piękna 2011 już niebawem! Oto największe piękności Polski i całego świata
  Najpiękniejsze Polki i egzotyczne piękności z całego świata. To one już niebawem w naszym kraju zmierzą się w pojedynku na urodę. W ostatni weekend sierpnia w Amfiteatrze w Płocku odbędzie się Festiwal Piękna 2011. O koronę najpiękniejszej rywalizować będzie ponad 100 najpiękniejszych dziewcząt z Polski oraz 67 krajów świata. Piękności powalczą o tytuły - Miss Polski, Miss Polski Nastolatek oraz Miss Supranational. Oto przedsmak tych zmagań – zdjęcia ślicznych dziewcząt prosto z konferencji prasowej festiwalu. Uczestniczki konkursów pozowały podczas niej również w towarzystwie polskich gwiazd show-biznesu. Zobacz zdjęcia!
 • Wybrano! Na głowie najpiękniejszej – zdaniem jury – mieszkanki stolicy spoczęła błyszcząca korona miss. Podczas gali finałowej Miss Warszawy 2011 można było podziwiać wiele stołecznych piękności. Kandydatki do tytułu zaprezentowały się w sukniach wieczorowych, bieliźnie podkreślającej kobiece kształty oraz kostiumach kąpielowych. Nie zabrakło bardzo urodziwych kandydatek. Czy jednak ostateczny werdykt rzeczywiście wyłonił te najpiękniejsze? Zobacz galerię zdjęć!