• Oto najpiękniejsze babcie show-biznesu
  Choć lata pierwszej młodości dawno mają już za sobą, nadal zachwycają urodą, osobowością lub seksapilem. Często na tyle, że nikt nie ośmieliłby się powiedzieć do nich „babciu”. No, może z wyjątkiem ich ukochanych wnucząt… Przedstawiamy najseksowniejsze babcie polskiego i światowego show-biznesu. W dniu ich święta tym słynnym i innym babciom życzymy wszystkiego najlepszego!
 • Konkurs "Puszysta i piękna" w Izraelu
  Ma charakteryzować się pięknem, wdziękiem i odpowiednią wagą. Jaką? Co najmniej 80 kilogramów. Oto kryteria niezwykłego konkursu piękności. O tytuł "Puszysta i piękna" co roku walczą tu panie, które nie mieszczą się nie tylko w rozmiar S. Zobacz tegoroczną zwyciężczynię!
 • Miss USA w stroju narodowym
  W mijającym roku było wiele okazji do rozkoszowania się kobiecym pięknem. Tradycyjnie odbyło się wiele wielkich konkursów piękności, a Dziennik.pl relacjonował dla was najważniejsze z nich. Powspominajmy. Oto najpiękniejsze kobiety 2010 roku.
 • Miss Polonia: tak wybierano najpiękniejszą Polkę
  Za nami wybór najpiękniejszej Polki. O koronę Miss Polonia 2010 walczyły bardzo urodziwe kandydatki. Prezentowały swoje wdzięki w kostiumach kąpielowych i strojach wieczorowych. Głosami widzów Miss Polonia 2010 została piękna Rozalia Mancewicz. 23-letnia piękność zaprezentuje nasz kraj w konkursie Miss Universe. A jak wybierano polską królową piękności? Oto fotorelacja!
 • Nie tylko nastolatka może zostać miss. Elżbieta Chojnacka z Poznania udowodniła, że kobieta może być piękna w każdym wieku, także na emeryturze!
 • W jakim kraju można spotkać najpiękniejszych ludzi świata? Odpowiedzi na podstawie specjalnej sondy udziela brytyjski portal turystyczny. Najbardziej urodziwym państwem jest Brazylia. Kto jeszcze znalazł się w ścisłej czołówce? Między innymi – Polacy!
 • Pierwsza trójka konkursu: reprezentantki Botswany, USA i Wenezueli
  Ostatnio w konkursach miss święciły tryumfy egzotyczne piękności, tym razem pierwsze miejsce podium przyznano subtelnej blondynce. Amerykanka przed reprezentantkami Botswany i Wenezueli – oto pierwsza trójka finału Miss Word 2010. Piąte miejsce zajęła przedstawicielka gospodarzy – Chin. Impreza, relację z której obserwował przed telewizorami miliard widzów, była prawdziwą ucztą dla oka. Zobacz najpiękniejsze kobiety świata, a wśród nich Polkę Agatę Szewiołę!
 • Warszawianki najseksowniejszymi kobietami świata?
  Urok mieszkanek naszej stolicy został dostrzeżony za granicą. Australijski dziennik „The Sydney Morning Herald” przeprowadził ranking na najseksowniejsze miasto. W czołówce znalazła się Warszawa. Jej atutem jest według cudzoziemców właśnie piękno mieszkających tu pań.
 • Katarzyna Borowicz, obecnie modelka prady, na zdjęciu z Ditą Von Teese
  Bieda, bezrobocie. Można by rzec: szarzyzna i beznadzieja. A jednak. To stąd pochodzą kobiety wygrywające konkursy piękności i robiące karierę na światowych wybiegach.
 • Zwyciężczyni konkursu Miss Supranational 2010 Karina Pinilla Corro
  Festiwal Piękna w Płocku zaiste cieszył oko. Oprócz wyborów Miss Polski odbyły się również konkursy Miss Nastolatek i Miss Supranational. Ta ostatnia rywalizacja zgromadziła egzotyczne piękności z całego globu. Zwyciężczynią, która pokonała 72 finalistki z całego świata, została 25-letnia reprezentantka Panamy, Karina Pinilla Corro. Tytuł pierwszej wicemiss Supranational 2010 powędrował do Czeszki Hany Verny, drugiej - do Słowenki Sandry Marinović. Trzecią wicemis została Peruwianka Claudia Villafuerte, a czwartą - reprezentantka Tajlandii Maythavee Buraparing. Oprócz tego przyznano rozliczne nagrody specjalne. Nagrodzono m.in. Polkę Annę Jamróz, która została Miss Supranational Europy. Galę poprowadzili Izabela Miko i Tomasz Kammel. Zobacz zdjęcia!