• Kate Middleton w drodze do Opactwa Westminsterskiego
  Suknia ślubna Kate Middleton, zaprojektowana przez Sarah Burton z brytyjskiego domu mody Alexandra McQueena, była elegancka i szykowna, o wiele bardziej wyszukana niż kreacja Diany - ocenił dyktator mody Karl Lagerfeld.
 • Książę William i Kate Middleton
  To był ślub jak z bajki. On - przystojny książę, ona - świetnie wykształcona, piękna 29-latka, w zjawiskowej sukni. William i Kate są już małżeństwem - pobrali się w Opactwie Westminsterskim. Czy będą żyli długo i szczęśliwie? Czas pokaże! Oto zdjęcia z królewskiej ceremonii!
 • Kate Middleton w pożyczonym diademie
  Kate Middleton - obecnie już księżna Cambridge - podczas ceremonii ślubnej miała na głowie diadem, który pożyczyła jej babka księcia Williama, królowa Elżbieta II. Diadem wykonano w 1936 roku u Cartiera.
 • Kate Middleton z ojcem w drodze do Opactwa Westminsterskiego
  Oglądając ślub Williama i Kate, widzowie mogą na chwilę wejść do bajki: jest tu miłość, szczęście, zdrowie, młodość i bogactwo. Bajkowość sprawia jednak, że patrzymy na uroczystość bez zazdrości - uważa psycholog Katarzyna Popiołek.
 • Książę William wkłada ślubną obrączkę Kate Middleton
  Brytyjski historyk od lat mieszkający w Polsce Norman Davies uważa, że dla monarchii i Brytyjczyków ważne jest, by ślub księcia Williama i Kate Middleton rozpoczął nowy rozdział i odsunął w przeszłość tragiczną śmierć księżnej Diany.
 • Książę William w drodze do Opactwa Westminsterskiego
  "Will, nie jest zbyt późno!" - głosił napis na jednym z transparentów na trasie przejazdu księcia Williama i Kate Middleton, którzy powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Transparent tej treści trzymała osoba przebrana za pannę młodą.
 • Kate Middleton w drodze do Opactwa Westminsterskiego
  On ze swojej rezydencji, ona z luksusowego hotelu. On 40 minut przed nią, ona - w samo południe. Oto, jak książę William i Kate Middleton pokonywali trasę do Opactwa Westminsterskiego, gdzie oboje zostali mężem i żoną. Zobacz zdjęcia!
 • Brytyjczycy w ślubnej euforii
  Tłumy ludzi z chorągiewkami stoją na trasie przejazdu księcia Williama i Kate Middleton. Brytyjczycy uszczęśliwieni ślubem następcy tronu przygotowali na ten dzień stroje z symbolem brytyjskiej flagi, przynieśli też chorągiewki i mnóstwo innych gadżetów. Zobacz zdjęcia!
 • William i Kate
  Za dwadzieścia minut rozpocznie się uroczystość zaślubin Kate Middleton i księcia Williama. A co wczoraj porabiała panna młoda? Oczywiście świętowała swój wieczór panieński. Obyło się jednak bez szaleństw.
 • Elton John z mężem na ślubie księcia Williama
  Elton John wraz z mężem Davidem Furnishem przybyli na ślub księcia Williama i Kate Middleton. Piosenkę tego właśnie wykonawcy zaśpiewa na książęcym ślubie Ellie Goulding, zaproszona na scenę przez narzeczonych.